Atelier Aleksandry Zgubińskiej

Aleksandra Zgubińska

Urodziła się 15.02.1991 roku w Ciechanowie.
Projektantka ukończyła z wynikiem bardzo dobrym, prestiżową warszawską "Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru".

Obecnie jest studentką "Viamoda Industrial Szkoła Wyższa" w Warszawie. Była uczestniczką wielu projektów modowych. Zadebiutowała w projekcie "Debiutantki", następnie w roku 2013 wzieła udział w konkursie "The Look Of The Year" pod hasłem "Premiere Runway". Ogromnym wyróżnieniem dla projektantki było otrzymanie nominacji do pół finału XIV edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody "Off Fashion Kielce".

Od najmłodszych lat projektantka pasjonowałą się rysunkiem. Z wiekiem rodziło się w niej coraz to większe zainteresowanie modą, sztuką oraz historią ubioru. Tak zostało do dziś, projektantka jest zdania, że "człowiek uczy się całe życie (...)".

Moda nie jest jedyną pasją projektantki. Pasją, a zarazem inspiracją są podróże, którym oddaje się w każdej wolnej chwili, gdy nie tworzy nowych projektów. To dzięki nim projektantka odkryła Paryż, w którym jest zakochana po dzień dzisiejszy.
Najistotniejszą inspiracją projektantki przy tworzeniu kolejnych kolekcji jest pierwsze pięćdziesiąt lat XX wieku. Ikony mody i filmu takie, jak Coco Chanel, Grace Kelly oraz Elizabeth Taylor ukierunkowały sposób postrzegania kobiecego piękna i stylu.
Styl, w jakim projektuje sama określa jako "Maksimum kobiecości z dodatkiem wysublimowanej ekstrawagancji (...)".

Kolekcje projektantki są wykonywane z najwyższej jakości tkanin dostępnych na rynku Polskim i zagranicznym. Tkaniny łączy w niebagatelny sposób, który sprawia, że kreacje są niepowtarzalne. Kolejnymi kolekcjami projektantka rzuca wyzwanie modzie obecnych czasów, tworząc wysokiej klasy styl oraz własną markę dla kobiet ceniących komfort i szyk.

Technologia
- oparta na systemie CMS
- dostosowana do urządzeń mobilnych
- sklep internetowy/dd>
Adres:
ul. Chopina 11 / Sądowa 2
20-027 Lublin
Tel.: +48 570 132 159