Der Elefant

Historia naszej restauracji "Der Elefant" dzieli się na dwa okresy. Gdy w 1990 roku powstał lokal "Der Elefant" był to jeden z pierwszych pubów restauracyjnych w Warszawie. Dzięki unikalnemu klimatowi stał się jednym z najchętniej odwiedzanych lokali w stolicy.

Gdy po 20 latach lokal zamykano na czas generalnego remontu nikt nie przypuszczał, że za 3 lata otworzy się nowy "Der Elefant", który swoim wystrojem wyznaczy trend dla innych restauracji nie tylko w Polsce ale i w Europie. Zaprojektowany z wielkim rozmachem dziedziniec, przez który wchodzi się do restauracji jest dziełem sztuki architektonicznej niespotykanym nigdzie na świecie. Odpowiedzialnym za jego projekt jest Allan Starski laureat Oscara za scenografię do filmu "Lista Schindlera" Stevena Spielberga. W środku na trzech poziomach czekają na Gości sale, w których aranżacje zaangażowani byli najlepsi architekci wnętrz w tym wymieniany już Allan Starski.

Metamorfozę przeszła również kuchnia. W menu znajdziemy znakomite dania ze wszystkich stron świata. Restauracja pod kątem kulinarnym podzielona jest na dwie części. W części rybnej można skosztować świeżych egzotycznych ryb. Godne uwagi są również serwowane w "Der Elefant" znakomite wina austriackie Peter Dolle.

Od momentu otwarcia nowego "Der Elefant" w czerwcu 2013 roku odwiedziło nas już wielu znakomitych Gości. W naszej restauracji odbyło się też wiele prestiżowych imprez. Wymienić tu można konferencję poświęconą jesiennej ramówce 2013 TVN STYLE, na której gościliśmy gwiazdy stacji TVN oraz pierwszą w Polsce prezentację nowego Mercedesa Klasy S.

Technologia
- oparta na systemie CMS
- dostosowana do urządzeń mobilnych
- newsletter
Adres:
Plac Bankowy 1
00-144 Warszawa
Tel: +48 22 890 00 10