Projektowanie stron

Opublikowano w Oferta Drukuj E-mail

Obecne lata to szybki rozwój nowoczesnych technologii, a w szczególności niezwykle dynamiczny rozwój Internetu. Od kilku lat współpracujemy z wieloma partnerami z całego globu mając na celu dostarczanie Państwu najnowszych rozwiązań oraz technologii używanych na świecie. Będąc m. in. developerem firmy J.O.O.M Solutions Co., LTD korzystamy z zasobów i wsparcia technicznego niezbędnego do sprawnej realizacji wszelkiego typu stron, serwisów, sklepów i innych aplikacji internetowych.

Dlatego też oferujemy Państwu najnowsze rozwiązania z zakresu funkcjonalnej, nowoczesnej i bezpiecznej strony internetowej.

Takie rozwiązanie pozwoli na:

  • zaprojektowanie nowoczesnej, atrakcyjnej strony internetowej,
  • stworzenie strony o intuicyjnej obsłudze oraz odpowiednio dobranej funkcjonalności,
  • uzyskanie dobrej pozycji w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych,
  • ukazanie Państwa firmy jako nowoczesnej i prężnej,
  • dostęp do oferty Państwa firmy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku...

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma naszymi realizacjami. Wykonujemy strony internetowe, sklepy internetowe, fora dyskusyjne, e-katalogi, szablony sprzedaży na portalach aukcyjnych itp.

Oferujemy również kompleksową obsługę sprzedaży internetowej dla firm (zarządzanie sklepem internetowym, sprzedażą na allegro, promocję w internecie)

Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty przy tworzeniu kolejnych stron.

Wszystkich naszych Klientów, jak i ich firmy oraz organizacje, dodatkowo promujemy w Katalogu MultiMedialnym, dostępnym pod adresem: www.kmm.pl.

Dzięki wysokiej pozycji portalu - katalogu w wyszukiwarkach internetowych, umieszczane na nich linki do stron naszych Klientów, automatycznie powodują podwyższenie pozycji strony w wyszukiwarkach - to wszystko BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW!