Studio Komputerowe FAT działa na informatycznym rynku wielkopolski od 1991 roku, będąc obecnie jedną z najstarszych firm tego typu w regionie.

Od początku swojej działalności firma zajmuje się obsługą wyłącznie firm i instytucji, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu IT: konsulting, Outsourcing IT, dostarczanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych, stała opieka nad firmami i instytucjami.

Współpracujemy z wieloma firmami - producentami oprogramowania wspomagającego zarządzanie, w tym przede wszystkim z firmami z wielkopolski, stawiając na lokalne partnerstwo zarówno w sferze dostawców jak i odbiorców.

dgcs-logoJesteśmy autoryzowany dystrybutorem w zakresie sprzedaży, wdrażania i opieki informatycznej oprogramowania firm DGCS S.A., Ferrodo Computer Sp. z o.o., Fides Sp. z o.o., Varico.

Od wielu już lat wspomagamy wielkopolskie sekcje judo z Jerzykowa i Biskupic m.in. prowadząc dla nich serwisy www, pomagając w bieżącej działalności, organizacji zawodów, wyjazdów turniejowych czy obozów sportowych.

Już od 2002 roku oferujemy rozwiązania internetowe. Od wielu lat współpracujemy również z partnerami z całego świata, będąc m.in. Developerem firmy J.O.O.M Solutions Co., LTD. Dzięki temu korzystamy z zasobów i wsparcia technicznego niezbędnego do sprawnej realizacji wszelkiego typu stron, serwisów, sklepów i innych aplikacji internetowych.

Dla wygody naszych klientów nasze usługi świadczymy zdalenie lub bezpośrednio w siedzibie klienta (Outsourcingu IT).

Siedziba firmy :: 64-100 Leszno, ul. Grunwaldzka 89/7 :: NIP PL6970008117 

Biuro Handlowe :: 62-007 Biskupice, ul. Poziomkowa 14