O Nas

Studio Komputerowe FAT działa na informatycznym rynku wielkopolski od 1991 roku, będąc obecnie jedną z najstarszych firm tego typu w regionie.

Od początku swojej działalności firma zajmuje się obsługą wyłącznie firm i instytucji, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu IT: konsulting, Outsourcing IT, dostarczanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych, stała opieka nad firmami i instytucjami.

Współpracujemy z wieloma firmami - producentami oprogramowania wspomagającego zarządzanie, w tym przede wszystkim z firmami z wielkopolski, stawiając na lokalne partnerstwo zarówno w sferze dostawców jak i odbiorców.

dgcs-logoJesteśmy autoryzowany dystrybutorem w zakresie sprzedaży, wdrażania i opieki informatycznej oprogramowania firm DGCS S.A. oraz Ferrodo Computer Sp. z o.o.

Od wielu już lat wspomagamy wielkopolskie sekcje judo z Jerzykowa i Leszna, m.in. prowadząc dla nich serwisy www, pomagając w organizacji zawodów, wyjazdów turniejowych czy obozów sportowych.

W 2002 roku wprowadzając na rynek Katalog MultiMedialny weszliśmy mocno w sferę rozwiązań internetowych. Od kilku lat współpracujemy w tej dziedzinie z wieloma partnerami z całego świata, będąc m.in. Developerem firmy J.O.O.M Solutions Co., LTD. Dzięki temu korzystamy z zasobów i wsparcia technicznego niezbędnego do sprawnej realizacji wszelkiego typu stron, serwisów, sklepów i innych aplikacji internetowych.

Dla wygody naszych klientów nasze usługi świadczymy zdalenie lub bezpośrednio w siedzibie klienta (Outsourcingu IT).

Siedziba firmy :: 64-100 Leszno, ul. Grunwaldzka 89/7 :: NIP PL6970008117 

Biuro Handlowe :: 62-007 Biskupice, ul. Poziomkowa 14